Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

sobota, 14 kwietnia 2018

Arturia Minibrute 2 Ecosystem już dostępny


Ekscytująca nowa seria hybrydowych analogowych modułowych syntezatorów oferuje potężne możliwości syntezy, wciągające interfejsy, kontrolę wydajności, kompatybilność z Eurorack i pozwala użytkownikom tworzyć wciągający, kreatywny ekosystem, który jest dla nich całkowicie unikalny.

Detaliści i dystrybutorzy na całym świecie otrzymali już nową generację MiniBrute firmy Arturia. Zapowiedziane przed NAMM 2018 nowy asortyment był jednym z najważniejszych punktów programu i został dobrze przyjęty przez recenzentów.
Po świetnych recenzjach takich jak Sound On Sound, Sonic State i Future Music, klienci będą mogli teraz zapoznać się z instrumentami, wypróbować je i uczynić z nich część ich muzycznej konfiguracji.
"Dużo wysiłku włożono w to dziecko" - powiedział Sebastien Rochard, główny menedżer produktu Arturii. "Pierwsze reakcje i recenzje są zdumiewające i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć wszystkie szalone rzeczy, które ludzie zrobią, gdy tylko znajdą się w ich rękach! "

Aby zbiegać się z systemami MiniBrute 2, MiniBrute 2S i RackBrute trafiającymi do sklepów na całym świecie, Arturia uruchomiła także serię filmów instruktażowych, które pozwolą nowym użytkownikom szybko przyspieszyć zrouzmienie i działanie instrumentów. Pierwszy odcinek, teraz online, obejmuje możliwości syntezy i wyjaśnia wspólne parametry ,wspólne dla obu MiniBrute 2 i MiniBrute 2S.
Każda funkcja jest fachowo opisana przez Sebastiena Rocharda, który był także kluczowym graczem w projektowaniu i rozwoju serii MiniBrute 2.
MiniBrute 2 to potężny analogowy syntezator wyposażony w patchbay CV, który pozwala na zmianę kształtu i przeprojektowania architektury, luksusową 25-klawiaturową klawiaturę, sekwencer, arpeggiator i filtr Steiner-Parker do pełnej kontroli twórczej.

MiniBrute 2S ma ten sam potężny analogowy silnik syntezatora jak MiniBrute 2, ale zastępuje klawiaturę zaawansowanym, trójwarstwowym sekwencerem z interfejsem Performance Pad.

Systemy RackBrute 3U i 6U są przystępnymi cenowo, elastycznymi systemami obudów Eurorack, które mogą być używane w trybie autonomicznym lub połączone przez system Arturia Link z MiniBrute 2 lub MiniBrute 2S w celu stworzenia inspirującego modularnego ekosystemu syntezatorów.
Aby uzyskać więcej informacji na temat tego przełomowego trio, odwiedź stronę internetową Arturia lub wypróbuj je w każdym dobrym sklepie audio pro.

https://www.arturia.com


Designed By Blokotek