Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

niedziela, 25 marca 2018

Softube wypuściło moduł Spring Reverb dla ich Modular software Synthesizer z 50% zniżki


Pogłos sprężynowy może nadać zabytkowy Vinatge charakter każdemu dźwiękowi. Wiele starych syntezatorów z przeszłości (EMS VCS3, Buchla Easel, ARP 2600) miało świetnie brzmiący spring reverb, który bardzo mocno zabarwiał dźwięk tych maszyn. Już w 2008 roku szwedzka firma Software opublikowała przyjemną spring emulację pogłosu jako wtyczkę do komputerów PC i Mac.

Niedawno firma ogłosiła, że ta najbardziej znana wtyczka jest już dostępna jako moduł do ich syntezatora modułowego. Dobrą decyzją jest to, że istniejący użytkownicy syntezatora Spring Reverb i Modular otrzymają ten moduł za darmo.

Wspaniały spring reverb to absolutnie klasyczny składnik syntezy modułowej. Legendarne systemy, takie jak EMS VCS3, Buchla Easel i ARP 2600, miały wbudowane je, a teraz możesz również uzyskać ten klasyczny styl w swoich modułowych łatach. Jedną z największych zalet Modular, naszego wirtualnego modułowego syntezatora Eurorack, jest to, że ciągle się rozwija. W ostatnich latach pojawiły się nowe moduły firm Intellijel, 4ms, Doepfer i Buchla, które dodają masywnego charakteru dynamicznemu ekosystemowi, zawsze z najlepszą jakością dźwięku.

Ale jest to również dla nas emocje w Softube, aby wymyślić własne wtyczki jako moduły. Algorytmy pogłosowe TSAR-1 i TSAR-1R, syntezator perkusyjny Heartbeat i Saturation Knob (nasz darmowy prezent dla wszechświata) teraz żyją w Modularnym świecie. I w końcu nasz Spring Reverb do nich dołączyło. Obecni właściciele Spring Reverb i Modular zobaczą moduł Spring Reverb występujący w Modular bez dodatkowych opłat. Kupowanie Spring Reverb oznacza teraz, że dostajesz więcej niż wtyczkę - moduł jest częścią tej samej licencji.

I oczywiście nasz Spring Reverb nie jest zwykłym spring pogłosem. Oprócz wielkich liter, daje również dostęp do jednej, dwóch lub trzech sprężyn lub kombinacji kontrolowanej przez CV między tymi stanami, sekcji sterowników lampowych z regulacją tonów wysokich i niskich oraz zmiennego napięcia, co pozwala na zaskakująco uniwersalne dźwięki. Możesz nawet wstrząsnąć czołgiem, rozbijając sprężyny o siebie nawzajem, by doprowadzić do katastrofalnego, kończącego świat boomu. Wyobraź sobie możliwości w modułowym kontrolowaniu CV tej funkcji! Przeczytaj więcej i pobierz 20-dniowe demo na stronie produktu Spring Reverb.

Wtyczka i moduł Spring Reverb jest już w sprzedaży za 45 USD zamiast 89 USD.

https://pluginboutique.com/products/1316?a_aid=5640b17f636ee&a_bid=5468b3dc

Designed By Blokotek