Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

niedziela, 25 marca 2018

Rigid Audio wydało Hypernode Electronic Music Arranger dla Kontakt 5Rigid Audio, znany z aplikacji GUI Kontakt Maker wydało dziś Hypernode, nowy w pełni modułowy Electronic Music Arranger dla Kontakt 5 z 12 GB treści dźwiękowej. Zawiera 300 instrumentów multi, które obsługują większość współczesnych stylów muzycznych i gatunków. Wszystkie instrumenty są wyposażone w sekwencer, własną automatykę, pięć swobodnie przypisywanych slotów efektów , pogłosy split i wiele innych funkcji.

Parametry efektu mogą być również modulowane za pomocą wbudowanych sekwencerów i oferują głębokie możliwości projektowania dźwięku.

Hypernode to najbardziej pełnofunkcyjny pełny pakiet produkcyjny do kontakt, jaki kiedykolwiek stworzono, a całe utwory można tworzyć od zera przy użyciu tego systemu. Twórz doskonałe dźwięki, sekwencjonuj je wszystkie razem, a następnie twórz intro, zwrotki, refreny, mosty, środkowe 8, wypełnienia i outro w całym systemie. Każdy instrument wielofunkcyjny nazywany jest "stylem" i może zawierać całą piosenkę z intrem, refren, werset i tak dalej. Możesz edytować dowolną część, sekcję lub dźwięki multi do swoich potrzeb. "Moduł akompaniamentowy" to gra, w której można grać akordy z trzema nutami, sekcje bębnów oraz dodatkowe części, takie jak bas, pady etc..

Hypernode dostarcza ponad 600 fabrycznych dźwięków, od  gitar po syntezatory i elementy hybrydowe. Możesz edytować każdy aspekt dźwięków w najdrobniejszych szczegółach za pomocą filtrów, obwiedni  i efektów.  Możesz nawet modulować parametry efektów za pomocą dołączonych sekwencerów. Moduł akompaniamentowy zawiera 64 jednocześnie uruchomionych sekwencerów. Każdy sekwenser może działać z własną szybkością i działać w razie potrzeby jako jedno-strzałowe wyrażenie. Istnieje osiem przełączalnych wzorów - co daje w sumie 512 tabel sekwencji dla samego modułu akompaniamentu.

Hypernode dla Kontakt 5.7 lub wyższej (pełna wersja) jest teraz dostępny wyłącznie w Contact Hub. Obecnie jest w sprzedaży za 79,99 USD (MSRP 249,99 USD).

http://rigid-audio.com/products_hypernode_overview.html

Całkowita zawartość to około 12 GB.


Designed By Blokotek