Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

poniedziałek, 12 marca 2018

MECHANIZM -MTBLSM nowy case Eurorack z wbudowanymi narzędziami analogowymi


Jeśli zaczynasz od Eurorack, zawsze musisz zadać sobie pytanie, jak zacząć i ile miejsca potrzebujesz w racku. Na początku wielu nie wie, że oprócz oscylatorów, filtrów, obwiedni itp. Potrzebne są również moduły narzędziowe do budowania ekscytujących wyników. Oczywiście zabierają również miejsce w pudełku. Już w ubiegłym roku na Tokyo Festival of Modular, Tom, developer z młodej firmy MTBLSM pokazał  interesujące rozwiązanie Eurorack z innym podejściem.

Myślę, że wiem, co się tutaj dzieje, kiedy czytasz ten artykuł: " kolejny producent skrzyń", ale przestań. Firma MTBLSM długo zastanawiała się nad kwestią modułów użyteczności w sprawach Eurorack. Dzięki MECHANIZMowi opracowali nowy case, który zawiera już kilka podstawowych, ale także nowych funkcji użytkowych. Duże zalety tutaj, nie musisz kupować dodatkowych prostych modułów narzędzi i masz miejsce na bardziej ekscytujące rzeczy.


Obudowa Eurorack z wbudowanym zasilaczem

MECHANIZM to nie tylko obudowa (3U X 95HP), ale oprócz narzędzi analogowych ma również wbudowany silny zasilacz (Wyjście: 1100mA @ +/- 12V i + 5V z szyny + 12V).

Szeroki zakres funkcji użytkowych wbudowanych bezpośrednio w interfejs

Wiele futerałów Eurorack może świecić dobrym zasilaniem, dobrym designem lub jednym i drugim. MECHANIZM pokonuje to nie tylko dzięki ładnemu projektowi, ale także dzięki szerokiej gamie narzędzi analogowych wbudowanych bezpośrednio w dedykowany interfejs w obudowie.2 x circular joystick sub-modules on the left and on the right side (+/- 5V factory calibration, it’s possible to calibrate them to +/- 10 if asked)
3 x LFO‘s that range from approx. 0.001 Hz to 18.000 Hz with +/- 5V output
1 x noise generator with +/-V output
1 x sample & hold with 0 – 5V output
1 x clock input that controls the clock rate via CV input
1 x CV processor 01 – single input, attenuverter, slew, offset and dual buffered output
1 x CV processor 02 – dual input, attenuverter, slew (input 2 only), offset and dual buffered output
2 x VCA with logarithmic response, amp factor at full gain = approx 1.5

 MECHANISM Eurorack case MTBLSM jest teraz dostępna za 650 €. Skontaktuj się z developerem, by otrzymać ofertę wysyłki.

Więcej informacji tutaj: MTBLSM


Designed By Blokotek