Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

piątek, 9 lutego 2018

The Moog DFAM z Bana Haffar na The House of Electronicus


Przed 2018 NAMM Show, Moog Music przejęła domek w Echo Park w Kalifornii i przekształciła go w House of Electronicus, instalację, która wypełniła dom syntezatorami, sztuką i dźwiękami.

W ramach wielotygodniowego wydarzenia, Moog zaprosił Bana Haffar, która była współzałożycielem serii modularnych wydarzeń elektronicznych na świeżym powietrzu, aby pojawić się na patio z nowym DFAM firmy Moog.

DFAM (Drummer From Another Mother) to moduł syntezatora Eurorack, który jest dostosowany do dźwięków perkusyjnych. Moog udostępnił oficjalne dema, osadzone poniżej, które pokazują, w jaki sposób moduł może być wykorzystywany do tworzenia dźwięków perkusyjnych. Ale, jak pokazuje Haffar w filmie, jest to przydatne również dla wielu innych rodzajów dźwięków.

Po krótkiej wycieczce po platformach i pokazaniu, w jaki sposób włączyła ona dwa syntezatory Euroracka Moog do kompaktowego urządzenia, Haffar porozmawiała z nami na temat Modular on the Spot i jak idea darmowych imprez plenerowych zaczęła żyć własnym życiem:Demo Moog DFAM:


Designed By Blokotek