Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

poniedziałek, 19 lutego 2018

IKEA & Teenage Engineering zapowiada FREKVENS ‘Party’ CollaborationIKEA ogłosiła współpracę z Teenage Engineering, FREKVENS.

Kolekcja FREKVENS (częstotliwość), która ma zostać wydana w lutym 2019 r., Będzie zawierała elementy ułatwiające imprezę. Wstępne koncepcje projektowe obejmują odtwarzacz winylu, gitarę, głośniki i oświetlenie imprezowe.Linia jest jeszcze na wczesnym etapie projektowania. "Właśnie zaczynamy kształtować kolekcję; to praca w toku. Wspólnie nieustannie otrzymujemy nowe pomysły na rozwiązania i produkty, które chcemy dalej eksplorować "- mówi Michael Nikolic, kierownik kreatywny w IKEA w Szwecji.

"W FREKVENS chcemy tworzyć produkty, które każdy może pojąć i obsługiwać" - mówi Jesper Kouthoofd, dyrektor generalny Teenage Engineering. "Nawet ci, którzy nie są tak doświadczeni technicznie, powinni szybko zrozumieć i wykorzystać produkty. I to, jak sądzę, było największym wyzwaniem, aby znaleźć właściwą równowagę między technologią a przyjaznością dla użytkownika."Projektując FREKVENS, chcemy stworzyć coś, co wydaje się być IKEA, a jednocześnie rzucić wyzwanie temu, jak je dziś postrzegamy" - dodaje Kouthoofd. "IKEA to meble, klopsiki i wkrótce ... impreza!"

https://www.teenageengineering.com
Designed By Blokotek