Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

czwartek, 11 stycznia 2018

Moog pokazał nowy syntezator perkusyjny DFAMPodczas zeszłorocznej uroczystości Moogfest garstka szczęśliwych uczestników była w stanie zbudować własny limitowany syntezator perkusyjny Moog. Nazywany DFAM - skrót od Drummer From Another Mother - syntezator wygenerował wiele ciekawych i sugestywnych komentarzy z całej sieci. Czy kiedykolwiek zostanie udostępniony publicznie? Cóż, odpowiedź brzmi teraz "Tak".

Moog nazywa DFAM "żywym odchyleniem od tradycyjnego automatu perkusyjnego" i to chyba nie jest przesada. Aby dowiedzieć się, jak to brzmi, zapoznaj się z  filmem z premiery Mooga poniżej.Tworząc barwy, które przekraczają granicę basu i perkusji, DFAM zawiera analogowy ośmiostopniowy sekwencer, biały generator szumu i dwa szerokopasmowe analogowe oscylatory. Oscylatorowa synchronizacja twarda i modulacja krzyżowa FM umożliwiają natychmiastowe przejście pomiędzy rytmicznymi pulsacjami, dźwięcznym basem i dzwonkami rezonansowymi. Głos DFAM może zostać ukształtowany przez filtr drabinkowy Moog z dwoma wybieranymi trybami. Tryb Low Pass jest odpowiedni do uderzeń kick i basów, natomiast tryb High Pass otwiera drzwi do innych dzwięków.

Posiada trzy dedykowane koperty analogowe pracujące dynamicznie z sekwenserem. Podczas gdy DFAM nie wymaga patchowania, dalsze opcje dla rzeźbienia dźwiękowego można odblokować za pośrednictwem 24-punktowego modularnego patchbaya. Używaj go do tworzenia nowych dźwięków lub dziwnych zachowań, synchronizuj nieograniczoną liczbę jednostek DFAM i Mother-32, lub w pełni integruj swój analogowy instrument z modularnym środowiskiem produkcyjnym Eurorack.

Ponieważ dzieli wymiary z Mother-32, z przyjemnością osadzie się w 2- i 3-poziomowych stojakach Mother-32 oferowanych przez Moog. Jeśli chcesz umieścić go na platformie Eurorack, też nie jest to problem.

DFAM zostanie oficialnie wysyłany pod koniec lutego 2018 r., A cena wyniesie 579 £ - mniej więcej tyle samo co Mother-32.

Oficialna strona Moog Moog MusicDesigned By Blokotek