Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

środa, 1 listopada 2017

XIRID-więcej info i foto nadchodzącego XS2 Sequencer


W ciągu kilku dni nowy sekwencer XS2 firmy XIRID zadebiutuje w SoundMit we Włoszech. Ekscytacja budzi się i dysponujemy zdjęciami i funkcjami, które można udostępnić zanim tam dotrzesz.
Niedawno informowaliśmy o nowym sprzęcie sekwencer pochodzący z firmy XIRID Instruments. Wiedzieliśmy o XS2,że ujawni w SoundMit w Torino we Włoszech w dniach 2-5 listopada 2017 r.
 Francsco Mulassano z SoundMit dał wiele nowych szczegółów, które pojawiły się na XS2. Projektant, Luca Leoni, wydał zdjęcie prototypu - co wygląda naprawdę miło - i dalsze szczegóły i cechy. Oto co ma do powiedzenia:
„Drodzy przyjaciele, dziękuję za zainteresowanie XIRID i sekwencera XS2 Wielu z Was pisało do nas, aby dowiedzieć się więcej o naszym projekcie;. Jestem szczęśliwy, aby zapewnić Państwu więcej szczegółów My name is Luca Leoni i jestem projektantem. Sekwencer XS2. Nieustannie staram się opracować system operacyjny sekwencera, który jeszcze nie jest kompletny.
"Niektóre funkcje są już aktywne i stabilne, a inne nie zostały jeszcze napisane lub zoptymalizowane.

"Jak pisałem wcześniej, przedstawimy XIRID w firmie Soundmit, aby dzielić się owocami naszej pracy z Tobą i słuchać waszych wrażeń i potrzeb, które rozważymy w rozwoju projektu.
"Opracowaliśmy prototypy, które mają nam przynieść: chcemy pokazać jakość naszych wyborów zarówno na poziomie komponentu, jak i interfejsu. Gdy tylko zostaną w pełni zdefiniowane funkcje systemu operacyjnego, przeprojektujemy interfejs sprzętowy, aby dostosować go do systemu, a następnie rozpoczniemy produkcję.
"Przewidujemy, że XS2 będzie dostępny do sprzedaży w połowie przyszłego roku.

"Chcemy sprzedać maszynę, która jest gotowa i stabilna, o doskonałej jakości wykonania i ręcznie wykonanych wykończeniach, która jest bardzo wytrzymała i przeznaczona na ostatnią renowację. Jesteśmy pewni, że w końcu zarówno dla nas, jak i dla Ciebie XS2 będzie warte czekania.
Z poważaniem,
Luca Leoni
Elektroniczne instrumenty muzyczne XIRID "

Główne cechy modułu sekwencyjnego XS2

piękne małe rgb led światła
Najwyższa jakość, trwałe przyciski i enkodery obrotowe
jasny ekran kolorowy
wiele din Midi  Out / thru
usbMidi urządzenie i host
Aluminiowa obudowa z drewna litego
Bardzo precyzyjny czas
64 ścieżki do 256 kroków
niezależna długość utworu (PolyRhythms)
Zaawansowane edytory akordów
użytkownicy edytują skale muzyczne
przypisane przez użytkownika skróty klawiszowe
przypisane przez użytkownika kolory utworów
nazewnictwo torów
Mikrotomowanie
modulacja parametrów
zaawansowane funkcje synchronizacji
Krok i nagrywanie w czasie rzeczywistym
Realtime midi looper
zaawansowana  midi
"Humanize", remiks i losowa edycja

http://www.xirid.com
Designed By Blokotek