Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

wtorek, 21 listopada 2017

Darmowy Soundtoys Little Plate - ostatni dzień za darmo


Darmowy Soundtoys Little Plate można pobrać teraz za darmo oferta kończy się 22 listopada 2017 r.


Jeśli jeszcze nie pobrałeś niesamowitego Little Plate od Soundtoys, zrób to tak szybko, jak tylko możesz, ponieważ ta ograniczona oferta czasowa na tę niesamowitą, bezpłatną wtyczkę wygasa 22 listopada.

Zainspirowany mechanicznym pogłosowaniem płytowym ETM 140, jest to piękny pogłos, który, choć jest bardzo prosty w użyciu, oferuje tylko tyle kontroli, aby zachować elastyczność, a nowoczesny dodatek nie jest dostępny na oryginale.

Pogłos płytowy(plate) jest bardzo znaczącym elementem wyposażenia, ogromnym arkuszem napiętej stali z przetwornikami, które wprowadzają energię do płyty i zbierają powstałe odbicia, gdy zostały wprowadzone, są nowoczesną alternatywą dla komory echa, ale to było dawno temu...

Infinte Reverb
Charakterystyczny, jasny dźwięk płyty doskonale nadaje się do materiałów bogatych w transjenty, a także do wokalu. Z powodu strat mechanicznych istniał limit czasu, jaki mogły powstać płyty z pogłosami, ale w tym odtwarzaniu pogłos może być nieskończony. Pogłos zamarzania należy do epoki cyfrowej, a pogłosy AMS są dobrze znane z tego efektu, ale zamrożona płyta to cudowna rzecz, a jeśli chcesz ją wypróbować, wejdź na stronę SoundToys przed 22 listopada 2017 roku.

http://www.soundtoys.com/product/little-plate/

Designed By Blokotek