Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

środa, 1 listopada 2017

Audified Synergy R1: hardware reverb już w sprzedaży (z darmową wysyłką)Z dumą informujemy, że pierwsza seria długo oczekiwanego sprzętu firmy Synergy R1 jest obecnie dostępna (bezpłatnie) i może być już w twoim studio. Synergy R1 był podziwiany podczas Letniej Wystawy NAMM i uzyskał wspaniały ocenę wydaną przez magazyn Resolution Magazine, a ostatnio przyciągnął uwagę na AES 2017.

Bezpłatna dostawa w listopadzie
Audified mówi:
I jest więcej dobrych wiadomości. Postanowiliśmy, że wszystkie zamówienia złożone do końca listopada zostaną przyznane z bezpłatną dostawą. Dodatkowo każdy klient kupujący Synergy R1 otrzymuje również 50% rabatu kuponu dla każdego oprogramowania (jeden zakup, wiele tytułów w jednym koszyku).

Co to jest Synergy

Audited Synergy R1 Reverb to zaawansowany moduł przetwarzania dźwięku DAW w formacie API 500. Zawiera silny procesor DSP oferujący siedem rodzajów algorytmów. Ponadto wewnątrz są trzy czyste analogowe układy nasycające. Ich powstanie opiera się na naszej wiedzy na temat historii  w studio. Narzędzie, które kochamy modelować w naszych wtyczkach.


Integracja DAW

Synergy R1 ma nie tylko niezwykły dźwięk. Może być również zdalnie sterowany przez wtyczkę VST / AAX / AU dla komputerów PC i Mac lub przez samodzielną aplikację. To sprawia, że praca w studio jest dużo łatwiejsza niż przy zwykłym sprzęcie. Możesz zapisywać ustawienia w swoim DAW a nawet zautomatyzować urządzenie.

https://shop.audified.com/products/synergy-r1

https://shop.audified.com
Designed By Blokotek