Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

środa, 4 października 2017

Synthstrom Deluge Update - Resampling, SD Sample Streaming i więcej


Firma Synthstrom Audible wydała aktualizację do swojego samplera  Deluge, która dodaje próbki strumieniowe SD, resampling, przetwarzanie audio na żywo i wiele innych.

Oto co nowego w wersji Deluge 1.2.0:

Transmisja w formacie SD. Wszystkie próbki są teraz przesyłane z karty SD zamiast w pełni załadowane do pamięci RAM. Nie musisz robić niczego inaczej - teraz już nigdy nie zabraknie pamięci RAM lub nie musisz czekać na załadowanie całych próbek. Polifonia i inne funkcje nie uległy zmianie.
Próbkowanie ponownie. Teraz możesz zapisać wile rzeczyz Synthstorm z powrotem na kartę SD. Dostępne są opcje służące do nagrywania dokładnie na czas trwania pętli, a rozpoczynanie rozpoczęcia nagrywania dokładnie w taki sam sposób jak na przykład istniejąca próbka).
Wejście audio . Wykorzystaj dane wejściowe jako źródło "oscylatora" i traktuj je jak syntezator w każdy inny sposób. Pitch shifting na żywo odpowiada na dźwięki grane na instrumencie.
Tryby Monosynth i Legato.
Losowy tryb arpeggiator. Oprócz istniejących trybów "Up", "Down" i "Both".

Synthstorm jest dostępny na zamówienie w wysokości 899 USD. OSynthstrom oczekuje ponownego udostępnienia zapasów w grudniu. Szczegółowe informacje można znaleźć w witrynie Synthstrom.

Synthstorm site


Designed By Blokotek