Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

sobota, 2 września 2017

Arturia KeyLab Essentials - Już dostępnyFirma Arturia z dumą informuje, że KeyLab Essential - najnowszej generacji popularne klawiatury  KeyLab - sąt już wysyłane i są dostępne w lokalnych sklepach detalicznych.
Dostępny z 49 lub 61 klawiszami, a także pakiet oprogramowania Analog Lab z ponad 5000 dźwięków, gwarantuje inspirację KeyLab Essential. Dzięki najczęściej używanym sterownikom znajdującym się na wyciągnięcie ręki zapewnia doskonały przepływ pracy i daje pozostać Ci  w tej chwili. KeyLab Essential zawiera dedykowane kontrolery DAW, dzięki czemu można skoncentrować się na tworzeniu, a nie na ekranie komputera. Posiada również świetną klawiaturę, podświetlane pady , tłumiki faderów i pokrętła rotacyjne : wszystkie narzędzia potrzebne do pełnej kontroli nad Twoimi produkcjami.


Każdy Keylab Essential jest również wyposażony w potężny pakiet oprogramowania, w tym:
Arturia Analog Lab 2: kolekcja ponad 5000 zestawów klawiszy i syntezatorów z wielokrotnie nagradzanego zestawu oprogramowania V Collection firmy Arturia.
Ableton Live Lite: wprowadzenie do jednej z najbardziej popularnych platform nagrywających i wykonawczych na świecie.
Wielki Pianistyczny Model UVI: pięknie wzorowany Steinway classic.
W połączeniu z bardzo konfigurowalnym interfejsem - w tym 6 dedykowanymi mapami użytkowników - KeyLab Essential cechuje głęboka kontrola, która sprawi, że profesjonaliści będą usatysfakcjonowani, a łatwość obsługi będzie przybliżała nas  do świata tworzenia muzyki, tworząc muzykę prosto z pudełka.Więcej informacji o Arturia KeyLab Essential w linku https://www.arturia.com/keylab-essential-61/overview
Designed By Blokotek