Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

czwartek, 8 czerwca 2017

Arturia prezentuje Audiofuse nowy interface audio


Arturia prezentuje AudioFuse - ich debiutancki interfejs audio - jest teraz dostępny w sprzedaży 
Dzięki cechom najwyższej klasy i rozległej łączności zawartej w stałej, przenośnej formie, AudioFuse obiecuje stać się centrum kreatywności.
Po długim okresie rygorystycznych testów i uszlachetniania AudioFuse jest teraz gotowy przywitać światową społeczność muzyków, producentów, inżynierów i audiofilów.Pierwsze jednostki mają się pojawić w połowie czerwca 2017 r.

Co to jest AudioFuse?
Mówiąc prosto, AudioFuse jest następnym interfejsem audio.

Wyposażony w wysokiej jakości sprzęt, niezrównaną wierność sygnału i ekskluzywne przedwzmacniacze DiscretePRO®, a także wyposażone we współczesne funkcje i profesjonalne składniki, AudioFuse to mały, wszechstronny i wszechstronny dodatek do kreatywnych ustawień każdego użytkownika.

Arturia cieszy się renomą "myślenia poza pudełkiem" i wprowadzania innowacyjnych produktów na rynek. Na przepełnionym targowiskiem wypełnionym niedbalejszymi produktami, Arturia podjęła nowe podejście, koncentrując się na tym, jak muzycy i specjaliści zajmujący się nagrywaniem faktycznie pracują i tworzą muzykę.


Jaka jest jakość dźwięku?
AudioFuse dotyczy jakości dźwięku. Niestandardowe rozwiązania zaprojektowane przez inżynierów Arturii, podwójne, przedwzmacniacze z najwyższej klasy wskaźnikiem EIN ważącym 131dB A zapewniają niewiarygodny zakres dynamiki i najniższy stosunek sygnału do szumu w swojej kategorii. Jego dyskretne analogowe elementy zapewniają dostęp do poziomu profesjonalnej jakości dźwięku, którą można znaleźć w najbardziej znanych studiach.

Jak to uzupełnia mój przepływ pracy?
Nagrywanie jest procesem praktycznym, a AudioFuse doskonale uzupełnia sposób tworzenia muzyki przez reimagining interfejsu audio i oferuje inne podejście: umożliwiając natychmiastowy dostęp do wielu funkcji bezpośrednio na wyciągnięcie ręki, bez konieczności wchodzenia do menu -nurkowanie. Jeśli musisz wybrać mikrofon Talkback, naciśnij przycisk. Chcesz usłyszeć więcej sygnału wejściowego? Obróć pokrętło. Potrzeba przełączania monitorów od A do B? Naciśnij guzik. Chcesz więcej poziomu w jednym zestawie słuchawek? Nie problem, każdy ma własne pokrętło głośności. To jak posiadanie własnej konsoli mini na pulpicie. Możesz nawet przestać przypadkowo zmieniać ustawienia, gdy trafisz na scenę, zakładając pokrywę.

Co mogę z nią połączyć?
Zaprojektowany jako przemyślany, AudioFuse może być używany z wieloma różnymi platformami, w tym Windows, Mac, iOS, Android, a nawet Linux. Znajdziesz tu wszystkie niezbędne połączenia: USB 2.0, wejście / wyjście ADAT, zegar z napisem i wejście / wyjście S / PDIF, wejścia / wyjścia liniowe RIAA, wyjście przełączające głośniki A & B, dwa niezależne wyjścia słuchawkowe, wkładki kanałowe z gitarą- Możliwości odtwarzania, MIDI wejścia / wyjścia i 3-portowego koncentratora USB. Posiada nawet cztery tryby zasilania, dzięki czemu możesz oszczędzić czas pracy na laptopie, gdy jesteś na miejscu.

Dlaczego Arturia stworzyła interfejs audio?
Jak wiesz, instrumenty Arturia są jednymi z najbardziej powszechnie używanych i rozpoznawalnych wokół. Od wielokrotnie nagradzanych recreacji klasycznych klawiatur w V Collection do kolosalnego analogowego MatrixBrute, Arturii nie jest obca wyjątkowa jakości dźwięku. Celem było umożliwienie profesjonalistom i hobbystom muzyki doświadczyć ich brzmienia w jak najwyższej jakości, a ich skupienie uwagi na ich kreatywności.

Dlaczego tak długo?
Po raz pierwszy ogłoszono w NAMM 2015, tworząc jedno z najlepszych interfejsów na planecie i przekształcając rynek interfejsów na jego realizację zawsze będzie trzeba trochę czasu. Po długim i dokładnym okresie testowania, aby zapewnić jak najwyższą jakość, trwałość i funkcjonalność, AudioFuse jest gotowy.


Więcej informacji na temat funkcji, specyfikacji i wymiarów można znaleźć na stronie AudioFuse:

Www.arturia.com/products/audio/audiofuse

Designed By Blokotek