Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

środa, 19 kwietnia 2017

Arturia zapowiada nowy Keylab Essential Series

Arturia jest podekscytowany informacją o zbliżającym się wydaniu KeyLab Essential - niedrogiego, ale w pełni funkcjonalnego zestawu uniwersalnych klawiatur MIDI controller. Stworzony z myślą o muzyce oszczędnej, KeyLab Essential dostarcza wszystkiego, czego potrzebują do tworzenia i nagrywania muzyki prosto z pudełka. Kontrolery 49 i 61 są wyposażone w intuicyjne kontrole wydajności, charakteryzują się dużą integracją DAW i posiadają 3 niesamowite tytuły oprogramowania.
 KeyLab Podstawowe cechy:
 - Klawiatura wrażliwa na prędkość 49/61-note- Koła zginania i koła modulacyjne 
- Transpozycja według półtonów i oktaw- zgodność z MCU / HUI dla kompleksowej integracji DAW 
- 8 padów z podświetleniem RGB, wielofunkcyjne pady
- 9 suwaków i enkoderów obrotowych
 - Centrum dowodzenia DAW i sekcja transportowa 
- 1 pamięć przypisana DAW (odwzorowanie pokrętła i fadera w celu kontroli panningu i poziomu ścieżek) 
- 1 pamięci analogowej przypisanej do laboratorium (odwzorowanie pokrętła i fadera do sterowania istotnymi parametrami w ArturiiInstrumenty) 
- 6 w pełni konfigurowalnych pamięci użytkownika- Tryb "Chord play"- Podwójny ekran LCD 
- USB zgodny z klasą, umożliwiający korzystanie z urządzeń z iOS i Androidem
 - Kompletny pakiet oprogramowania do muzyki 
- Opcjonalny pedał podtrzymania i zasilacz prądu stałego 

Do tego w pakiecie dostajemy oprogramowanie.Analog Lab  2

Kolekcja ponad 5000 zestawów klawiszy z wielokrotnie nagradzanej kolekcji V, zasilanych przez unikatową technologię TAE® firmy Arturia. Wyposażony w każdy typ dźwięku, który można sobie wyobrazić, od analogowych monosynt, aż po soczyste fortepiany, organy  i wszystko pomiędzy nimi, a wszystko dostępne za pośrednictwem łatwej do nawigacji przeglądarki opartej na tagach


Ableton Live Lite

Wprowadzenie do świata Ableton Live, wysokiej klasy pakiet oprogramowania używanych przez najlepszych producentów, didżejów, wykonawców i remikserów na całym świecie. Live Lite umożliwia nagrywanie pomysłów, utworów warstwowych, i wydawanie produkcji.


 UVI Grand Piano Model D
  
Prosto z największych na świecie sal koncertowych i studiów nagrań. KeyLab Essential zawiera również odtwarzanie fortepianu Steinway Model D firmy UVI, pobierane z wyśmienitym szczegółem, gotowe do gry i bezpłatne.Arturia oficjalna strona.  https://www.arturia.com/
Designed By Blokotek