Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

czwartek, 3 listopada 2016

Korg ARP Odyssei na iOSKorg wprowadził ARP Odyssei dla iOS, oprogramowanie które wykorzystuje modelowanie układów analogowych aby odtworzyć dźwięk klasycznego ARP Odyssey.

Według firmy, oprogramowanie wiernie modeluje obwody wszystkich trzech wersjji ARP Odyssey. To także dodaje nowe funkcje, aby umożliwić dalsze możliwości poza Odyssey do kreowania niepowtarzalnych dźwięków .

Korg wykorzystał obwody Modeling Technology (CMT), aby odtworzyć oryginalny jak najdokładniejszy dzwięk.
 Dodatkowo
dla trzech typów filtrów i funkcja drive   ARP Odyssei oferuje nowy tryb, przypisz głos, który pozwala grać akordy, to arpeggiator, który  może  być zaprogramowany  tak jak w kroku sekwencera i efektów, które można przekształcić 

ARP Odyssei może być używany w połączeniu z produkcją muzyki aplikacji DAW KORG gadżet jest kompatybilny z Audiobus i Inter-app Audio, a także może być używany w GarageBand.

Wielu z nas pomyśli że to zabawka ale można mieć pod ręką naprawdę solidne narzędzie które wyzwoli nam nową kreatywność dzwiękową.
Warto dodać że ARP jest mocno charakternym synthem o masywnym brzmieniu więc nawet jesli dostaniemy tu 70 % z oryginalu pod kątem brzmienia to za 20 dolarów napewno warto mieć pod ręką takiego klasyka nawet w wersji cyfrowej.

Designed By Blokotek