Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

czwartek, 1 września 2016

Nowy Korg Microkorg-S


Pojawił się nowy microKORG na mieście. Ten jest cały w bieli, ma wbudowane głośniki (stąd S), podwójne panele zaprogramowanej pamięci i dodatkowo boczki z drewna klonowego. Wbudowane głośniki nie są potrzebne w studio, ale dzięki nim może się sprawdzi jako przenośny syntezator w podróży.

"Korg ogłasza microKORG-S, Legendarny microKORG i więcej!

 Nowa konstrukcja z wbudowanymi głośnikami, zwiększenie pamięci, nowe dźwięki

microKORG-S zaczyna się od legendarnego dźwięku i układu korg dodał tu tu system głośników 2.1 i pamięć która znacznie przekracza wielkość,wcześniejszego modelu 64 zupełnie nowe dźwięki (Bank a) obok oryginalne klasyczne dźwięki (128 banków B i C) powiększonej o 64 lokalizacji użytkownika (Bank D). Ponadto, panel przedni wyposażony jest w nowy biały panel i i boczki zdrewna  klonowego .

"Najwyższa jakość dźwięku i najwyższa jakości wykonania, The microKORG virtual analog natychmiast stał się światowy standardem gdy został wydany w roku 2002. Wielu muzyków, którzy skłaniają się  do microKORGa mogą teraz wybrać wersję, która nie wymaga dodatkowych głośników, monitorów lub pozostałych połączeń do gry, "stwierdził James Sajeva, Dyrektor marki technologiczne dla Korg USA, Inc." pojemność pamięci Program również wzrosła dwukrotnie, a dodaliśmy 64 zupełnie nowych gotowych programów, które dodatkowo spełniają potrzeby współczesnego muzyka, nowe pianina basy czy leady. 
Poniżej video z nowym microKorgiem.
Designed By Blokotek