Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

środa, 6 kwietnia 2016

Pioneer DJ & Dave Smith - Toraiz SP-16 -Pierwszy Sampler od Pioneer-a


Pioneer zapowiedział swój pierwszy sampler - The TORAIZ SP-16 sampler z filtrami analogowymi od Dave Smith Instruments .

Sampler wyposażony jest w ekran dotykowy i układ, 16 silnikowy sampler, filtry analogowe w oparciu o syntezator Dave Smith Instruments Prophet-6


Pioneer tak mówi o swoim nowym produkcie.

Mamy  ponad 20-letnie doświadczenie w branży muzyki elektronicznej w naszym pierwszym samplerze chcieliśmy stworzyć uniwersalną maszynę dźwięku. Próbki ładować można przez USB lub z pamięci wewnętrznej; a następnie za pomocą sekwencera 16 kroków można tworzyć paterny, można za pomącą padów tworzyc i wyzwalac pętle  lub wywołać one -shoty . A jeśli jesteś podłączony do

Nawiązaliśmy współpracę z legendarnym twórcą synth Dave Smith który dodał swoje filtry analogowe do samplera, te same które są w jego syntezatorze  Prorok-6 dzięki czemu można uzyskać bogate analogowe ciepło i poczuć jej obecność.. Silnik przetwarzania w czasie rzeczywistym oznacza, że ​​można w wiarygodny sposób manipulować dźwiękiem za pomocą odcinka czasu, pitch bend i amp envelope.

7-calowy kolorowy ekran dotykowy daje pełną kontrolę. Wybierz z menu Utwór, aby zobaczyć pełną informację na temat swoich dźwięków i ich parametry - co można manipulować za pomocą sześciu tarcz obrotowych tuż poniżej ekranu. Sampler wyposażony jest w 2 GB próbek już na pokładzie, dzięki uprzejmości Loopmasters, dzięki czemu można rozpocząć tworzenie linii basu i pętle od razu po wyjęciu z pudełka.

Ceny i dostępność

TORAIZ SP-16 będzie dostępny latem tego roku (2016) w sugerowanej cenie detalicznej € 1599.
Designed By Blokotek