Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

niedziela, 17 kwietnia 2016

Keith McMillen -K-MIX Preampy μPre

Keith McMillen Instrumenty  projektuje i testuje nowe przedwzmacniacze μPre dla zabójczego K-MIX


 "Te przedwzmacniacze, które mamy w K-MIX są dość niezwykłe. Chciałem poświęcić wszystko pod względem jakości dźwięku ... "

- Keith McMillen, 2016Berkeley, CA, USA: Keith McMillen pokazał K-MIX w The NAMM Show 2016, 21-24 stycznia, w Anaheim, w Kalifornii, dzisiaj twórca innowacyjnego sprzętu i oprogramowania deweloper Keith McMillen Instruments jest dumny że może mówić o tym, co sprawia, że ​​ten interfejs audio następnej generacji i programowalne miksera μPre przedwzmacniacze brzmi tak wyjątkowo ...

Więc kto może lepiej zacząć rozmawiać o sprawach technicznych, niż Keith McMillen Instruments jako imiennik założyciel i CEO? "Te przedwzmacniacze, które mamy na K-MIX są dość niezwykłe," wyjaśnia sam Keith McMillen, kładąc podwaliny dla ujawniającego dialogu, która jest warty słuchania. "Chciałem poświęcić wszystko, jeśli chodzi o jakość dźwięku, aleokazało się, że było to prawdziwe wyzwanie,".


Wyraźnie Keith McMillen stawia na wyzwanie pchania innowacji technologii dźwięku i muzyki na nieznane terytorium. Weźmy, na przykład, jego wymagające kryteria projektowe K-mix: "Potrzebowałem bardzo specjalny mikser, który nie istnieje - w pełni programowalny, MIDI sterowany, ultra-wysokiej jakości mikser przenośny".

Meet Keith McMillen Instruments oraz z Hardware Engineer Brian Wright, wynalazcae) sprawiają, że to"... bardzo specjalny mikser ..." to, co jest dzisiaj: "poczyniliśmy ogromne starania w projektowaniu przedwzmacniaczy K-MIX aby zapewnić bardzo płaską charakterystykę częstotliwości do 40kHz. Jednym z podstawowych powodów takiego działania jest to, aby zminimalizować ilość zniekształceń fazy. "

Potwierdza Keith McMillen: "Przeszliśmy przez wiele, wiele prób, aby dostać się tu, gdzie jesteśmy teraz. Przedwzmacniacze są zdolne poruszac się w  szerokiej gamie ... linii w ruchu od -20 do + 40dB - będą przyjmować sygnał + 28dBu - a mikrofony  + 60dB czystego sygnału, więc nawet najcichszy mikrofon wstęgowy zabrzmi świetnie ".

Brian Wright nakręca swoją komunikacje i  wkład w ten sposób: "W wyniku procesu projektowania uzyskaliśmy przedwzmacniacz z bardzo szerokim pasmem przenoszenia oraz niskim poziomem zniekształceń i szumów, co pozwala użytkownikowi na uchwycenie maksymalnej ilości informacji w ich materiale źródłowym."

"McMillen & Co" na pewno nie boimy się umieścić swoich pieniądze  hojnie dając Zoo Laboratorium Music Operations & Producer Brad wszelką wolną rękę na "testy" K-MIX.Producent, inżynier, gitarzysta mówi Bay Area "Przedwzmacniacze K-MIX mają dość ładne rozszerzoną górną końcówkę. Porównując je do innych obecnych przedwzmacniacze interfejsu, ma bardzo dobrą jakosć dźwięku. Próbowaliśmy go na gitarach; brzmiało świetnie. Próbowaliśmy go na kilku  prostych mikrofonach; brzmiało świetnie. Trzon naszego testu został tworzaony między Neve do Pro Tools, a następnie te same mikrofony podzielona dokładnie w tym samym czasie w nagrane na K-MIX; różnice były dość blisko, ale czułem się jak K-MIX miał swój własny głos i miał swój własny rodzaj stylu, co było miłe, i  przyjemne do słuchania.  "

Wsłuchując się w stosunkowo niskich kosztach K-MIX z jego "... dość niezwykłe ..." przedwzmacniacze μPre - dostarczają  THD +  hałas -105.12dBu @ 0dB pasmo przenoszenia, 20Hz-20kHz (nieważony); -116.49dBu @ 0dB zysku, 20Hz-20kHz (A-ważone) - jest wyraźnie odczuwalne doświadczenie. Podsumował Keith McMillen -  dopiskiem: "Jestem bardzo dumny z K-MIX i zespółu KMI, którzy tworzyli go razem. K-MIX jest produktem najlepszej współpracy, jaką kiedykolwiek zrobiłem. "

Teraz możesz Zrobić samemu - i nagrania - i mix, spędzając czas z K-MIX. Keith McMiIlen Instruments i możesz być  pewien, że to co słyszysz … to  przyjemne słuchanie, a zarazem rzeczywisty dzwięk!

K-MIX wyniesie  cię $ 579.00 USD i jest dostępny do zakupu z dowolnego autoryzowanego dealera Keith McMillen Instruments lub bezpośrednio z Keith McMillen tutaj http://www.keithmcmillen.com/shop/

Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, prosimy odwiedzić dedykowany K-MIX sreone internetową tutaj:


Sprawdź dane techniczne K-mix jest tutaj:

Oglądaj Keith McMillen Instruments Założyciel i CEO Keith McMillen i Keith McMillen Instrumenty  omówiających rozwój przedwzmacniacz μPre K-MIX tutaj:


 Zoo Labs Music Chief Operations & Producent Brad Dolar dyskutuje o Testowaniu K-Mix za μPre Wzmacniacze tutaj:Designed By Blokotek