Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

czwartek, 7 lutego 2019

UVI wydaje Kolekcje FM Suite z 5 instrumentami


UVI wydało FM Suite, nową kolekcję 5 instrumentów syntezatorów zasilanych przez silnik UVI (Free UVI Workstation / UVI Falcon). Zawiera ponad 1000 gotowych do użycia wstępnych ustawień klasycznych maszyn, w tym DX1, FVX-1, TQ5, TX81Z, DX21, GS2 i innych.

Wszystkie instrumenty są wyposażone w autentycznie zaprojektowane interfejsy, które umożliwiają projektowanie własnych dźwięków.

Zbudowany na bibliotece ponad 100 000 próbek, pakiet FM Suite zapewnia naprawdę masywną kolekcję dźwięków. Każdy z 5 dołączonych instrumentów daje ci szeroki i różnorodny wybór łat stworzonych przez projektantów dźwięku w UVI na jednym lub wybranych tematycznych vintage syntezatorach FM:


FMX1-XL to zaktualizowana wersja FMX1 firmy UVI, prezentująca dźwięki znakomitego DX1 (rzadkiego i najstarszego rodzeństwa w stosunku do DX7) z jego podwójnym 6-operacyjnym silnikiem FM.
FMX2-XL prezentuje dźwięki z wybranych skromnych 4-funkcyjnych syntezatorów FM, w tym DX21, DS8, V50 i TQ5, z klasycznymi dźwiękami z lat 80., podkreślając efekty instrumentów na pokładzie i unikalne tryby unison.
FMX-8op dostarcza dźwięk z pierwszego 8-funkcyjnego syntezatora FM, FVX-1, z jego złożonymi i obszernymi modulacjami, bogatymi unisonami i wbudowanymi efektami prezentowanymi w dwuwarstwowej konstrukcji.
FMX-4op prezentuje ikony koni wyścigowych z lat 80-tych, takich jak TX81Z i DX100, z klasycznymi brzmieniami studyjnymi i specjalnie zaprojektowanymi presetami do nowoczesnego gatunku i eksperymentalnego zastosowania.
FMX-GS dostarcza dźwięki z jednej z oryginalnych klawiatur FM, GS2. Całkowicie odnowiony (w komplecie z kartami magnetycznymi), oferuje unikalny i rzadki wybór starych tonów FM.
Od słynnego basu, dzwonów etc, te syntetyczne brzmienia znane są bardziej z ezoterycznych i eksperymentalnych granic nowoczesnego projektowania dźwięku, dlatego FM Suite ma na celu dostarczyć kompleksowe archiwum dźwięków sprzętowych starego sprzętu FM do wybranego przez ciebie DAW.

Pakiet FM oferuje natywną 64-bitową autonomiczną pracę za pomocą Falcon lub darmowej stacji roboczej UVI, zapewniając kompleksową obsługę wszystkich nowoczesnych programów DAW i jednoczesną autoryzację na maksymalnie 3 komputerach lub kluczyach iLok.

UVI FM Suite jest dostępny natychmiast w cenie 149 USD / 149 € pod podanym linkiem

https://www.uvi.net/fm-suite.html?ruf=107

Designed By Blokotek