Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

czwartek, 16 sierpnia 2018

First Patch -Nowa Video Seria z Tatsuya Takahashi z syntezatorami vintage!Tatsuya Takahashi, były inżynier KORG połączył siły z Akademią Red Bull Music i stworzył nową serie wideo o vintage Syntezatorach!

Wszyscy kochamy syntezatory, prawda? Znane są nie tylko syntezatory, ale także ich kultowi programiści. Na przykład Bob Moog, Tom Oberheim lub Dave Smith ukształtowali świat Synthesizer w ostatnich dekadach. Jeśli spojrzysz na współczesne syntezatory do tych wielkich firm, takich jak KORG, Roland czy Yamaha, okazuje się coś takiego że często faktyczni programiści nie są już znani.

W KORG było inaczej niż do niedawna. Dla Minilogue lub Monologue Synthesizer był odpowiedzialny Tatsuya Takashi, programista, który szybko stał się znany na scenie. Niestety rok temu opuścił KORG i zaczął pracować nad nowymi projektami.

Obecnie pracuje głównie z Red Bull Music Academy, gdzie m.in. zorganizował 100 Synth Orchestra. Jego najnowszy projekt jest mniej wyjątkowy, ale mimo to ekscytujący dla każdego miłośnika syntezatora.

Wraz z ekipą RBMA stworzył nową serię wideo o nazwie "First Patch", w której eksploruje kultowe syntezatory z przeszłości. Tematem są na przykład legendarne EMS VCS3, ARP Odyssey, ARP 2600, Moog Minimoog i wiele więcej!

"First Patch'' - Wszystko, czego potrzeba, aby zacząć tworzyć muzykę na elektronicznych instrumentach w pięć minut lub krócej" Filmy nie mieszczą się głęboko w temacie, ale dają muzykom miły i dobrze zaprezentowany przegląd najsłynniejszych vintage syntezatorów.

Red Bull Music Academy
Designed By Blokotek