Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

piątek, 10 sierpnia 2018

Acustica Audio przedstawia pakiet Magenta 4. Nowe Pluginy na komputery PC i Mac!Pakiet wtyczek Magenta (Channel strip, EQ, kompresor ...) jest w wersji 4 i ma nowy GUI, lepsze wydajności procesora, nowy silnik i wiele więcej!

Acustica Audio, najbardziej znana z wtyczki IR Nebula, ogłosiła Magenta 4, pakiet wtyczek do miksowania i masteringu w stylu analogowym. Magenta 4 to zaktualizowana wersja pakietu wtyczek, która zawiera Channel strip, przedwzmacniacz, EQ, korektor stereo, kompresor i kompresor stereo.

Nowością jest przeprojektowany GUI, lepsza jakość dźwięku, lepsza wydajność procesora, całkowicie zrepróbowana sekcja EQ, nowy silnik oparty na technologii CORE 12 Acustica i więcej.


''Magenta 4 to pakiet VST / AAX / AU, niewątpliwie jeden z najlepszych zestawów wtyczek, jakie kiedykolwiek stworzyliśmy. Wyobraź sobie, że możesz w pełni wykorzystać autentyczne brzmienie analogowe, mając jednocześnie tę samą kontrolę i precyzję co cyfrowe - i wiele więcej. Magenta 4 jest nie tylko ogromnym krokiem naprzód w porównaniu do poprzednika, ale także przesuwa granice możliwości technologii, aby uzyskać dokładnie taki sam dźwięk, jak jego odpowiedniki sprzętowe, a nawet poprawiając go!

Dzięki Magenta 4 osiągnęliśmy poziom nieosiągalnej dotąd słyszalności dźwięku, odtwarzając tę ​​samą częstotliwość i odpowiedź fazową próbkowanych jednostek aż do najmniejszych zmiennych, co sprawia, że ​​charakter pożądanych jednostek jest tak pożądany. Rzeczywiście, poprawiliśmy nawet niektóre z nieuniknionych wad i dziwactw związanych z oryginalnymi projektami obwodów, dla jeszcze większej wszechstronności. Teraz możesz mieć to wszystko za ułamek ceny oryginalnego sprzętu, zwiększając wpływ dźwięku i osiągając pożądane rezultaty szybciej niż kiedykolwiek.''

Magenta 4 jest już dostępna w przedsprzedaży w cenie 165,15 € przez pierwsze 4 tygodnie po wydaniu / aż do wydania pierwszej oficjalnej wersji. Regularnie wyceniane na 199 €. Właściciele Magenta 3 otrzymają bezpłatną aktualizację

https://www.acustica-audio.com/store/products/magenta
Designed By Blokotek