Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

czwartek, 5 lipca 2018

Analogue Solutions zapowiada Generator analogowy sekwencer krokowy


Nowy Generator z Analogue Solutions to sekwencer analogowy, który pozwoli ci intuicyjnie i łatwo tworzyć rytmy i melodie z syntezatorami modułowymi i sekwencerami CV.
Osobliwością jest grywalność "generatora". W tym celu interfejs użytkownika został zaprojektowany w celu łatwej zmiany rytmu i umożliwienia odtwarzania alternatywnych sekwencji za pomocą touchpadów w czasie rzeczywistym.
Konstruktywnie Generator Analogue Solutions zapewnia wystarczające możliwości kodowania sygnałów za pośrednictwem kabli CV lub za pomocą wstępnie skonfigurowanych przełączników. Ważną cechą powinno być również proste połączenie z analogowymi syntezatorami, Eurorack i innymi urządzeniami analogowymi. Synchronizacja z DAW również działa z notą MIDI 60 (na kanale 1).
Analogue Solutions dały generatorowi obsługującemu różnorodny zestaw elementów sterujących zaprojektowanych w celu zapewnienia wysokiego potencjału kreatywnych możliwości oprócz gniazd z patchami. W tym celu elementy sterujące są przedstawione w przyjaznym dla użytkownika i dobrze znanym układzie sekwencera.Najważniejsze funkcje w skrócie :
Solidna stalowo-aluminiowa obudowa
Gładka powierzchnia pyłoszczelna
Kontrola wysokiej jakości
Pozłacane touchpady
Analogowe napięcia krokowe
16 kroków, 3 kanały CV, kanał gate
6-częściowy generator napięcia
Wiele opcji połączeń
Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii
Dostępność: ok. Wrzesień 2018
Cena: ok. 679 € (sugerowana cena detaliczna)

więcej info na stronie Analogue Solutions.

http://www.analoguesolutions.com/sequencer-collection


Designed By Blokotek