Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

środa, 2 maja 2018

SyntoNovo PAN to nowy syntezator analogowy z wielowymiarową klawiaturą


Syntezator PAN SyntoNovo łączy silnik analogowy z wielowymiarową klawiaturą

Za kilka dni rozpoczyna się Superbooth 2018 i już wcześniej jest wiele do odkrycia. Jedna wielka wiadomość od producenta SyntoNovo. Przedstawią PAN, nowy sprzętowy syntezator analogowy z wielowymiarową klawiaturą XYZPression. Już na SuperBooth 2017 firma zaprezentowała swój system rozwoju PoPAnalog, wyposażony w klawiaturę XYZ.Pression z wrażliwością 3D.

Nie jest to potwierdzone, ale może to być ostateczna produkcja pierwotnie zaprezentowanego projektu. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć to w rzeczywistości i usłyszeć.

Oto, co SyntoNovo ma do powiedzenia na temat PAN

Jesteśmy już prawie na zakończenie dzięki projektowi PAN, SyntoNovo'a Analog Synth z klawiaturą XYZPression - wyróżniającym się innym syntezatorem z zaskakującymi funkcjami. PAN zostanie pokazany na Berlin SuperBooth2018. Kolejne etapy to produkcja partii testowej, a następnie testy terenowe w kilku starannie wybranych witrynach testów beta.

Odwiedź nas na naszym stoisku SyntoNovo 242, razem z naszymi współpracownikami This is Not Rocket Science at 243, i upewnij się, że tot podzieli się z nami swoimi przemyśleniami i sugestiami!

Nie ma dostępnych dalszych informacji. 

http://syntonovo.com
Designed By Blokotek