Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

piątek, 4 maja 2018

Birdkids ogłosił CROW Intelligence - nowy generatywny interfejs sprzętowy do eurorackBirdkids otwiera nowe możliwości i pokazuje na Superbooth 2018 futurystyczny kontroler Eurorack, dzięki któremu możesz zrobić prawie wszystko!

Wiedeńska firma Birdkids w ostatnich latach wyrobiła sobie markę doskonałych analogowych produktów Eurorack (oscylator Bateleur, system 42HP ...). Ale teraz było cicho i był ku temu powód! Birdkids przebudował firmę w tym czasie i teraz jest przełomowy. Z dala od klasycznych projektów Syntezatorów, w kierunku futurystycznych produktów, które należą do współczesności i przedstawiają modułowy świat.

W tegorocznym Superbooth, Birdkids zaprezentuje CROW Intelligence, nowy generatywny interfejs sprzętowy do konfiguracji modułowych ze zintegrowanym, wieloplatformowym, opartym na węzłach edytorze patch. Moduł (52hp) opiera się na trzech podstawowych punktach: Perform, Control i Feel. 

CROW Intelligence to praktyczny, konfigurowalny, precyzyjny interfejs generyczny do konfiguracji modułowych (52hp) i zewnętrznych urządzeń MIDI. Szesnaście nieskończonych enkoderów obrotowych z wielokolorowymi diodami LED i czterema kontekstowymi przyciskami przełączającymi pozwala na dotykowe sprzężenie zwrotne. Jasny, bezbłędny wyświetlacz LCD zapewnia wizualne sprzężenie zwrotne dla kontrolowanych przez oprogramowanie parametrów sterowania przypisanych do oprogramowania i odpowiadających im wartości.


Rdzeniem tego sprzętu jest potężny procesor architektury ARM z autonomicznym systemem operacyjnym czasu rzeczywistego. 16-bitowa precyzja sieci ADC / DAC zapewnia wiele skalowalnych wejść / wyjść CV i binarnych dla dowolnej konfiguracji modułowej. CROW Intelligence jest grą wstępną: zewnętrzne urządzenia MIDI i MPE zgodne z klasą mogą być hostowane bezpośrednio i używane jako wielozmaskowe, ekspresyjne wejścia. Wszystkie elementy sterujące są na wyciągnięcie ręki. Intuicyjny i dotykowy. Niech inteligencja CROW dostosuje się do obiegu pracy i pomysłu! Skup się na wydajności.

''Dążymy do pierwszego wydania serii w czwartym kwartale 2018 roku z możliwością wcześniejszego zamówienia za pośrednictwem niezawodnego, bezpośredniego kanału  CROWd. 🙂 Ceny zostaną wkrótce ogłoszone.''

http://birdkids.org
Designed By Blokotek