Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

niedziela, 25 marca 2018

ARTURIA MatrixBrute Synthesizer -zmiana ceny od 1 lipca 2018 roku.


Jeśli interesuje Cię syntezator MatrixBrute, teraz jest dobry czas, aby pomyśleć o dokonaniu zakupu. Firma ARTURIA ogłosiła dzisiaj, że cena ich sztandarowego syntezatora analogowego parafonicznego wzrośnie w lipcu 2018 roku. W ten sposób można zaoszczędzić 300 $ / € w kolejnych miesiącach, dopóki zmiana nie nastąpi. Zobacz, co firma ma do powiedzenia.

Arturia ogłosiła, że cena detaliczna ich flagowego analogowego monosyntha wzrośnie od 1 lipca 2018 roku.

Ze względu na rosnące koszty wewnętrznych komponentów analogowych, produkcji i wysyłki, Arturia podjela decyzję o podwyższeniu ceny MatrixBrute, która została ogłoszona na NAMM 2016, i wygrała wiele nagród medialnych, konsumenckich i pro audio. od czasu wydania.

"Arturia zawsze chętnie dostarczała instrumenty, które oferują wysoką jakość za dobre pieniądze. To właśnie zrobiliśmy z MatrixBrute, jak sądzę, czyniąc prawdziwe oświadczenie, że możemy przynieść znakomity syntezator w rozsądnej cenie. - zauważył Frédéric Brun, założyciel i prezydent Arturii.

"Decyzja o podniesieniu tej ceny nie przychodzi łatwo i czekaliśmy na zmianę tak długo, jak to możliwe. Ze względu na rosnące koszty komponentów i pomoc dla naszych dystrybutorów i sprzedawców detalicznych w sytuacji, gdy kilka euro / USD / GBP ulegało zmianom od czasu wprowadzenia, uznaliśmy, że nadszedł właściwy czas. "

Od początku lipca w cenie Arturia MatrixBrute będą widoczne następujące wzrosty:

W strefie euro cena detaliczna zmieni się z 1999  na 2299 euro
W USA cena zmieni się z 2199 USD na 2499 USD.
Nawet biorąc pod uwagę wzrost cen, wciąż jest to jeden z najbardziej ekscytujących, eksperymentalnych i inspirujących syntezatorów klasy premium na rynku. Globalna sieć dystrybutorów firmy Arturia i ich detaliści zostali powiadomieni i są gotowi odzwierciedlić zmianę kosztów od tej daty. Aby dowiedzieć się więcej o Arturia MatrixBrute, odwiedź stronę internetową Arturia lub dowolny dobry sklep z instrumentami.

https://www.arturia.com
Designed By Blokotek