Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

środa, 29 listopada 2017

Sonicsmith zapowiada Modulor A1 – Nowy kompaktowy analogowy syntezator


Firma Sonicsmith stała się znana w ostatnich latach dzięki unikalnym, kontrolowanym dźwiękowo syntezatorom analogowym Squaver P1 i Convertor. Dzisiaj firma rozszerza swoją ofertę o mniejsze urządzenie analogowe. Modulor A1 to nowy, pełny analogowy syntezator w kompaktowym formacie. Podobnie jak Squaver P1 i Convertor, nadchodzący Modulor A1 nie ma interfejsu MIDI, ale można go kontrolować tylko za pomocą napięcia sterującego.


Modulor P1 posiada VCO (kwadrat, trójkąt), LFO (kwadrat, trójkąt) (każdy możliwy do zsynchronizowania) i dwa VCA (jeden przeznaczony dla VCO, a drugi dla LFO). Dzięki licznym opcjom połączeń możemy podłaczyć go do modularnego świata. Modulor A1 pozwala również na tworzenie szalonych dźwięków FM za pośrednictwem bardzo szybkiego LFO, który idzie w górę t 200Hz. Za cenę 239,43 €, jest to ekscytujący nowy niedrogi analogowy syntezator z inną koncepcją. 
Modulor A1 jest tutaj, aby zanurkować w głąb syntezy modułowej w środowisku pedałów 9V. Jako poręczny syntezator Audio Controlled lub z własnymi syntezatorami, ten poręczny syntezator 9 X 10 cm to maleńka wersja modularnego syntezatora. Wejście pitch VCO jest 1V / oktawę i ma wyjście minijack 9V z przodu. Drugim wyjściem VCO jest duży jack z tyłu na poziomie linii niezbalansowany + 4 dBu. Wejście synchronizacji VCO resetuje pozycję fali do zera za każdym razem, gdy przekroczony zostanie próg 0V. Próg wejściowy synchronizacji LFO wynosi 3.0v dla kompatybilności z większością sygnałów bramkowych. Dwa pokrętła dla offsetu pitch 20Hz-20kHz, a pozostałe pokrętło to -4- + 4 półtony.

VCO, LFO i dwa VCA
Standardowy zasilacz na pedały 9V
VCO z dwoma wyjściami: duży jack +4 dBu po VCA i minijack 9V bez VCA do sterowania zegarem lub miksem w systemie Eurorack.
Synchronizuj dane wejściowe zarówno na LFO, jak i na VCO
LFO od 0,2 Hz do 200 Hz do syntezy FM
LFO do VCO pitch w "switch dla natychmiastowej satysfakcji.

Cena  239,43 € (1015.05 zł)
http://sonicsmith.com/products/modulor-a1/

Modulor Sonicsmith A1 jest już dostępny w przedsprzedaży w cenie , a firma spodziewa się dostawy w maju 2018 roku.
Designed By Blokotek