Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

wtorek, 21 listopada 2017

Rozpoczął się Audified Black Season - rabaty do 60% przez cały rok


Uważamy, że Czarny Piątek to głównie dzień zbrojenia studia. Cóż, nie tylko jeden dzień. Zmieniliśmy wydarzenie w Całonocny Czarny Sezon od 20 listopada do 28 listopada. Nie przegap szansy na powiększenie kolekcji narzędzi studyjnych od Audified.

Pakiet studyjny(Studio bundle) - 50% zniżki


MixChecker, U73b Compressor, U78 Saturator i TNT Voice Executor. Te cztery niezbędne wtyczki znajdą swoje miejsce w każdym miksie, który musisz stworzyć. Dostosuj każdy utwór i uzyskaj kontrolę nad swoim miksem. Wtyczki są warte 516 $, ale możesz je zdobyć za 225 $ w Czarnym sezonie


Korektor RZ062 - 20% zniżki


Dwie wtyczki w pakiecie są dokładnymi modelami klasycznych modułów EQ Klangfilm RZ062. Używaj ich do masteringu lub kolorowania dowolnej ścieżki. Ich standardowa cena to 199 USD. Zdobądź je za 159 $ podczas Czarnego Sezonu.


Pakiet Live GB - 60% zniżki


Ta kolekcja obejmuje wszystko, czego możesz potrzebować do miksowania utworów gitarowych i basowych. Kilka wzmacniaczy gitarowych, wzmacniaczy basowych, mnóstwo efektów i host VST / AU do wielozadaniowych występów na żywo. Zapłać Czarną Sezonową ceną 59 $ zamiast zwykłej 149 $.


U78 Saturator - 60% zniżki


Pokoloruj precyzyjnie dobrane pasmo za pomocą  U73b Compressor. U78 Saturator jest przeznaczony do grania na basie, perkusji i wokalu, ale kreatywność nie zna granic. U78 jest warty 149 $, ale podczas Czarnego sezonu możesz dostać go za jedyne 59 $.


Synergy R1 -  bezpłatna wysylka w listopadzie

Wreszcie, oferta intersowa Synergy R1 ma nadal zastosowanie. Ale czas się kończy. Zamów nasz pierwszy sprzęt - cyfrowy pogłos\analogowy z serii DAW do końca listopada, aby otrzymać bezpłatną wysyłkę.

Czym jest Synergy

Audified Synergy R1 Reverb to zaawansowany moduł przetwarzania dźwięku sterowany DAW w formacie API 500. Zawiera potężny procesor DSP oferujący siedem typów algorytmów. Ponadto wewnątrz znajdują się trzy czyste analogowe obwody nasycające. Ich tworzenie opiera się na naszej wiedzy o historii sprzętu studyjnego. Sprzęt, który uwielbiamy modelować w naszych wtyczkach.

wszystkie oferty można znaleśc na oficaialnej stronie Audified tutaj.

Designed By Blokotek