Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

poniedziałek, 6 listopada 2017

Arturia zapowiada KeyLab 88 Black Edition i MiniLab MkII Black EditionArturia zapowiada kultowe kontrolery BeatStep, KeyStep i BeatStep Pro w zaskakującym, limitowanym czarnym kolorze. Arturia ogłosiła zbliżające się wydanie MiniLab MkII Black Edition i KeyLab 88 Black Edition.
Dobrze znane w branży ze względu na ich innowacyjny design, doskonałe pakiety oprogramowania, zaawansowane funkcje i integrację oraz wyjątkowy stosunek jakości do ceny, ograniczona liczba tych kultowych kontrolerów wkrótce będzie dostępna w kolorze czarnym.KeyLab 88 Black Edition oferuje wysokiej jakości 88-klawiszową klawiaturę o klawiaturze fortepianowej z pianinem, 16 podświetlanych padów , szereg suwaków i kontrolerów obrotowych oraz następujące oprogramowaniem:
Arturia Piano V:.
Arturia Analog Lab 2: 5000+ klasycznych brzmień syntezatorów z V Collection .
UVI Grand Piano Model D: samplowany instrument wirtualny Steinway.
Ableton Live Lite: oprogramowanie do nagrywania i edycji.
MiniLab MkII Black Edition oferuje niezwykłe funkcje w niewielkiej, przyjaznej dla studia oprawie. Dzięki 25 Slim-Keys, 8 podświetlanym podkładkom z RGB i 16 pokrętłom obrotowym, ten niewielki format kontrolera MIDI zapewnia niezrównaną kontrolę pod względem wielkości. Obejmuje również:
Arturia Analog Lab Lite: ponad 500 klasycznych brzmień syntezatora z VCollection .
UVI Grand Piano Model D: samplowany instrument wirtualny Steinway.
Ableton Live Lite: oprogramowanie do nagrywania i edycji.
Oba nowe kontrolery weszly do produkcji i oczekuje się, że pojawią się u detalistów na całym świecie w listopadzie 2017 r.

https://www.arturia.comDesigned By Blokotek