Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

piątek, 1 kwietnia 2016

KillPatrick Audio-Carbon

KillPatrick Audio zaprezentował na evencie Superbooth nowy sekwencer Carbon
Sekwencer jest także  interfacem audio na usb ale oprócz tego CARBON oferuje kilka odrębnych i rozbudowane funkcje, które zmienią sposób komponowania i wykonywania.
Sequencer
CARBON jest zaprojektowany przede wszystkim jako sekwencera w oparciu o paterny. Ma sześć utworów, które każdy może pomieścić 64 kroków. Kroki mogą być generowane losowo, edytować interaktywnie, lub nagrane z klawiatury MIDI jeden krok na raz, albo w czasie rzeczywistym, podczas gdy sekwencer pracuje. Polifonia i nagrywanie CC jest obsługiwana więc każdy krok może zawierać akordy lub inne dane midi


Cała zabawa zaczyna się gdy masz jakieś nuty zarejestrowne na torze. Wybierz region, aby odtworzyć, powiedzmy, pierwsze 8 kroków. Tor będzie odgrywać te same 8 kroków w kółko. Przechodzimy teraz do innego toru i możemy  nagrać nową sekwencję. Sekwencja ta może być różnej długości lub odtwarzane z różną prędkością. To może nawet grać do tyłu, a druga sekwencja gra do przodu.

Prawdziwa siła Carbon-a jest to jak różne warianty sekwencji mogą być wykonane. Poprzez przekręcenie regulatoraPattern, różne etapy w sekwencji może być włączane i wyłączane. Wzory zachwycą Cię przez tworzenie nowych rytmów i motywów z prostym kręceniem gałką. Wszystkie one są oparte na oryginalnej kolejności i mogą ulec zmianie w dowolnym czasie.

Dodanie w koncepcji sceny pozwala szybko przełączać się między różnymi częściami utworu lub różnych odmianach. Sceny można przechowywać grac w szeregu kroków i grać na żywo, można śledzić stan wyciszenia i wiele innych parametrów. Przełączanie się pomiędzy scenami oferuje niekończące potencjał wydajności.

Najlepszą częścią sekwencera CARBON  jest to, że wszystkie nagrania i edycja może odbywać się w czasie rzeczywistym, nigdy nie zatrzymując sekwencera.

Można też odpalić oprogramowania DAW w studio po prostu sygnałami MIDI  od kontrolera klawiatury do różnych instrumentów? Tworzenie sesji MIDI jest niezgrabne i powolne, a na scenie wymagającej komputera może być sporą odpowiedzialnością. Przycisk LIVE umożliwia odtwarzanie na żywo do dowolnej kombinacji wyjść.

CARBON to kompletny system przełączania wydajność pozwala łatwo wysłać sygnał klawiatury MIDI i instrumentów analogowych. Dwa wbudowane wyjścia MIDI umożliwiają oddzielną routing sygnałów zegara i kanałów z każdego toru. Sekcja analogowa obsługuje cztery wyjścia CV / Gate oraz reset i sygnały zegarowe. Zarówno monofoniczne i duo / dzwonki typy wyjść są obsługiwane. Można nawet wysłać do wielu MIDI i analogowych instrumentów w tym samym czasie!

Dobry arpeggiator był świętym graalem wykonawców elektronicznych przez dziesięciolecia. CARBON ma potężny arpeggiator wewnętrzny, który obsługuje wszystkie standardowe typy ARP plus mnóstwo więcej. Gdy sekwencja jest uruchomiony automatycznie synchronizuje arp do sekwencera. Kiedy to zatrzymasz rozpoczyna ARP zaraz po naciśnięciu klawisza. Inteligentne programowanie  pozwala ci  na czas  zmiany akordów bez utraty kroku.

Cena tego świetnego sekwencera to 699$
Narazie można zamówic to urządzenie w Pre-Orderze a w sprzedaż przewidziana jest na maj 2016
Designed By Blokotek