Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

wtorek, 26 kwietnia 2016

Boob Moog -Film dokumentalny ''Electronic Voyager''

Robert Fantinatto i Jason AMM zespół reżysersko / producentcki odpowiedzialny za film dokumentalny "I Dream Of Wires" produkuje nowy film dokumentalny, "Elektronic Voyager", we współpracy z Fundacją Bob Moog.

AMM i Fantinatto  uruchomiła projekt dokumentalny dziś na Kickstarterze.

"Naszym celem jest stworzenie ostateczne i osobisty film dokumentalny o życiu słynnego Pionera syntezatorow, Bob Moog, oczyma własnej córki Mooga, Michelle Moog-Koussa Chcemy dać widzom wgląd w człowieka odpowiedzialnego za kultową markę Moog ".

Bob_Moog_and_Moog_Kids_NumberOneDadAmm i Fantinatto pracują z Michelle Moog-Koussa, dyrektorem wykonawczym Moog Foundation , przez kilka miesięcy rozwijają koncepcję filmu,zdobywają,  materiały archiwalne.

AMM mówi: "Lista jest długa, a nasze plany są ambitne. - Jesteśmy pasjonatami wniesienia tego filmu do życia i chcemy opwiedziec fascynującą historię Boba Mooga"

Produkcja jest już w toku, z szeregiem zauważalnych już potwierdzonych uczestników:

Ziele Deutsch (kompozytor, współpracownik Boba Mooga pierwszego syntezatora Moog)
Rick Wakeman (Yes)
Gary Numan
Moby
Adrian Utley (Portishead)
Gershon Kingsley (pierwsza Moog Quartet, "Popcorn")
Larry Szybki (Synergy, Peter Gabriel)
Malcolm Cecil i Robert Margouleff (Tonto za Rozszerzanie szef zespołu, Stevie Wonder)
Bernie Krause (Beaver & Krause, Moog modułowe muzyk sesyjny - George Harrison, The Doors)
Morton Subotnick
Dave Smith (Sequential Circuits)
Tom Oberheim
Roger Linn

Elektroniczny Voyager film dokumentalny opowie historię Boba Mooga z perspektywy własnej córki Mooga (Moog-Koussa), który ma nie tylko głębokie osobiste połączenie z Bobem Moog, ale także mocne zaangażowanie w swoją pracę i dziedzictwo. Michelle śledzi historię ojca, odwiedzając miejsca i ludzi, którzy byli częścią historii Mooga.Moog-Koussa mówi: "Wierzę, że ten film będzie wyjątkowy dokumentem, nie tylko z pracy ojca i dziedzictwa, ale historii. Ja jadę w podróż, w poszukiwaniu materiałow, aby odkryć wszystkie aspekty Bob Moog.

Projekt Elektroniczny fundraising Voyager uruchomiła dzisiaj na Kickstarter i potrwa do 25 maja 2016.
Designed By Blokotek