Pages - Menu

.

...

.

.

.
.

niedziela, 4 października 2015

OP-X PRO-II dla Mac & Windows

SonicProjects ogłosił, że ich OP-X PRO-II, jest dostępne dla komputerów z systemem Windows, i jest już dostępna dla Mac i x64. OP-X PRO-II to nowy flagowy syntezator z najwyższej serii OP oferuje wiele nowych i rozszerzonych funkcji, inspirowany prośbami użytkowników zebraliśmy na przestrzeni lat, jak i własnych pomysłów mówią projektanci.

Ze względu na swoje niezliczone funkcje kształtowania dzwięku i elastycznego zarządzania głosowego zakres możliwych dźwięków sięga od pierwszych monofonicznych syntezatorów od klasyki jak OB-X i Jupiter-8 do Matrix-12.
 OP-X PRO-II oferuje światowe unikalne cechy i dźwięki, które uczynią wyzwolenie endorfin w twoim mózgu. Synth ten wydaje najgrubsze i najcieplejsze stringi ,pady basy i soówki, jakie kiedykolwiek słyszałeś z wirtualnego syntezatora.

Dołączonym bibliotekę ponad 1500 z najlepszych ustawień wielu z najbardziej znanych brzmien z lat 80tych dźwięki i niezliczone ilości presetów z różnych klasycznych starych syntezatorów budujujace bazę do pracy. .

 Uwaga: SonicProjects mówi, że nowe wersje Mac i x64 "wciąż są w fazie beta i może nie być jeszcze w 100% stabilny.

 OP-X PRO-II jest dostępny za 85 euro od 11 pażdziernika.
Designed By Blokotek